Hakkımızda

1001Sigorta olarak, bir ömür boyu sizi güvence altına almak istiyoruz.

20 Yıllık tecrübemiz, 150’den fazla referansımız ile hedefimiz, en iyi 5 sigorta şirketinden biri olmaktır.

Neden Biz?

1001Sigorta olarak 1997 yılından beri bu sektördeyiz. Tecrübeli çalışanlarımız ve uzman kadromuz ile müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye’de faaliyet gösteren sigorta aracıları içinde en yüksek kalitede sigortacılık hizmeti ve danışmanlığı veren , sigortalılar tarafından olduğu kadar sigorta şirketleri tarafından da tercih edilen sigorta aracısı olmaktır.

Misyonumuz

Kurumsal bir yapı içinde organize olarak teknolojinin olanaklarını sonuna kadar kullanmak suretiyle sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamak ve bu sayede sigorta sektörünün en büyük ilk beş sigorta aracılarından birisi olabilmek.

Değerlerimiz

Şirket değerlerimiz, kamu kurumları, sigorta şirketleri, hizmet sunduğumuz sigortalılarımız, rekabet içinde olduğumuz diğer sigorta aracıları, şirketimizin ortakları, grubumuzun diğer şirketleri, yönetim kurulumuz, yönetim ekibi ve çalışanlarımız için asla değişmeyecektir.

Belirlediğimiz değerlerimize 1001Sigorta ekibinin tüm üyeleri bugün olduğu gibi gelecekte de sahip çıkacaktır.

1001Sigorta’nın her çalışanı,

  • Sorumlu olduğu işi en iyi şekilde yapmaya çalışır ve daha iyisini başarabilmek için kendisini sürekli geliştirir. Mükemmelliyetçidir.
  • Tüm taraflara karşı yasaların, şirket politikalarının ve faaliyet alanıyla ilgili mesleki kuralların gereği eşit davranır. Adaletlidir.
  • Şirketinin üretimini, kârlılığını ve verimliliğini artırmak için rakiplerinden önce ve farklı bir çalışma anlayışı içinde olması gerektiğini bilir. Yenilikçidir.
  • Yüksek hizmet anlayışıyla çalışır, yapabilecekleri için söz verir ve söylediğini mutlaka yerine getirir. Güvenilirdir.
  • Tüm taraflara karşı faaliyetlerinin ve sonuçlarının anlaşılır olmasına özen gösterir. Şeffaftır.